HAKKIMIZDA

Firmamız gücünü 3 temel noktadan almaktadır. Profesyonel bir yönetim ekibi , yüksek teknoloji İle yapılan imalat ve müşteri memnuniyeti esaslı kalite politikamız. Sektörde yer aldığımız günden bu yana temel esaslarımızdan hiç vazgeçmeden bugünkü başarımızı sağladık.

Türkiye de ahşap yapı sektöründe güven ve kalite odaklı üretim gerçekleştirir.

 

kütükmasa.com ülkemizdeki ve dünyadaki ev dekorasyon akımlarını yakından takip eden , dekorasyon hakkında deneyimli bir editör kadrosu ile yola çıkan bir platformdur. kütükmasa.com’da üyelik sistemi tamamen kullanıcı seçimlerine bağlıdır , ve herhangi bir kısıtlama yoktur , olmayacaktır. Amacımız siz değerli ziyaretçilerimiz ile trend dekorasyon akımları hakkında yararlı bilgiler sunmak , aynı zamanda size eviniz için birbirinden farklı dekoratif fikirler vermektir. Kişisel dekorasyon fikirlerini ve mobilya seçimleri hakkında sizlere yardımcı olmak adına dekorstyle her zaman yenilikçi ve güncel olarak hizmet vermeye devam edecektir. Sizlerden gelen her türlü görüş ve eleştiri bizler için oldukça kıymetlidir , günün her saati bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi varsa isteklerini iletebilirsiniz.

 

Adres : Ahmetyesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No: 9 SULTANBEYLİ / İSTANBUL

TELEFONLAR; 0216 398 27 48 – 0216 498 89 81

GSM : 0533 466 23 90 ( Numan DEMİR )

GSM : 0535 356 37 25 – 0533 966 28 57 ( Özkan DEMİRCAN )

E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.